FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ K NOCI DIVADEL 2015

Vizuál 2015 čl.jpg

Institut umění – Divadelní ústav vyhlašuje druhý ročník Fotografické soutěže k Noci divadel 2015.


O soutěži

Institut umění – Divadelní ústav vyhlašuje druhý ročník Fotografické soutěže k Noci divadel 2015. Zúčastnit se může kdokoliv, kdo navštíví některou z aktivit Noci divadel 2015. Soutěž je vyhlášena ve 4 různých kategoriích.

Podobně jako letos v roce 2016 vzniknez nejlepších 20 až 30 snímků výstava, která bude putovat po českých divadlech a kulturních institucích, a která bude představena v rámci 4. ročníku Noci divadel v Institutu umění – Divadelním ústavu.


Podmínky

Účastník soutěže může zaslat maximálně 3 fotografie. Fotografie lze přihlásit buď do jedné z vyhlášených kategorií, nebo do více kategorií. Fotografie mohou návštěvníci Noci divadel zaslat mezi 21. a 26. listopadem 2015. Odborná porota složená z expertů Institutu umění – Divadelního ústavu a expertů na divadelní fotografii vybere výherce do 18. prosince 2015.  

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografií v minimálním rozlišení  2048x3088 px s uvedením následujících údajů: jméno autora, kontakt  (telefon a e-mail), město a divadlo, kde byla fotografie pořízena, kategorie.


Ceny pro vítěze

Vítězové získají balíček publikací Institutu umění – Divadelního ústavu.

Fotografie a případné dotazy zasílejte na .


Kategorie

 1. Noc divadel napříč generacemi
  Noc divadel je příležitostí nejen k novým zážitkům a setkáním, ale i ke společným rodinným aktivitám. Zdokumentujte svojí rodinu při návštěvě programu Noci divadel! 
 2. Můj největší objev z Noci divadel
  Noc divadel nabízí ve svém letošním programu řadu bojových her, prohlídek a exkurzí nejen do divadelního zákulisí. Vyfoťte svůj největší objev či to, co byste v divadle nečekali!
 3. Můj největší zážitek z interaktivních programů Noci divadel
  Noc divadel nabízí řadu workshopů a jiných interaktivních programů. Podělte se s námi o své zážitky z některé z těchto aktivit prostřednictvím fotografie.
 4. 4. Moje Noc divadel - kostým a scénografie
  Noc divadel 2014 nabízí bohaté vizuální zážitky díky nejrůznějším kostýmním, scénografickým a výtvarným prezentacím. Zaznamenejte, co vás během Noci divadel zaujalo v oblasti kostýmů, scénografie, masek, líčení apod. 

www.idu.czlogo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
na_dren.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
classic.jpg
a2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
diva baze-LOGO2_bila na pruhlednem (na cerne pozadi).png
Kam po česku.jpg
co_kdy_kde.jpg
logo_2.jpg