Studio Hamlet Železný Brod / Městské divadlo Železný Brod

Studio Hamlet Železný Brod / Městské divadlo Železný Brod

21.11.2015 od 18:00 do 23:59

Studio Hamlet Železný Brod / Městské divadlo Železný Brod

Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Dílny, workshopy a interaktivní programy, Prohlídky

Náměstí 3. května

Železný Brod

www.studiohamlet.unas.cz

NOC DIVADEL 2015 V ŽELEZNÉM BRODĚ aneb jak vlastně vzniká divadelní představení 


18,00 ZUBATÁ STORY – rozverná pohádková show z ústní dutiny v podání DS Vojan Mladá haluz Desná ve spolupráci s Lučanským spolkem divadelním L.S.D. Dozvíte se, jak to dopadne, když se o zoubky nepečuje tak, jak by se mělo. Děti se poučí, dospělí pobaví. 


19,00-20,00 Improvizační hodinka aneb jak se dělá divadelní improvizace. Divadelní soubor Kuku Kuki Základní umělecké školy Železný Brod pod vedením Milany Vilušínské ukáže divákům, jak se dělá improvizační divadlo. Dvouslovná témata (prostředí, předmět) budou zadávat sami diváci a také si budou moci improvizaci vyzkoušet. 


20,00 Já jsem Herbert – čtená zkouška v podání členů Studia Hamlet Železný Brod (Zdislava Bohuslavová, Jaroslav Mlčoch a nejmladší členové souboru) – dialog staršího manželského páru 


20.30 Nejstarší řemeslo – aranžovací zkouška - ukázka z připravovaného představení Studia Hamlet Železný Brod jako pozvánka na premiéru 27. 12. 2015 (Zdislava Bohuslavová, Monika Schneiderová Hazdrová, Veronika Langerová, Iva Chaloupková, Blanka Drbohlavová) 


21,00 Série divadelních scének pro zasmání – repríza divadelních scének pro odlehčení Znásilněné v podání Studia Hamlet Železný Brod (Anička Musilová, Bětka Bezstarostová, Míra Lamač a hostující Standa Chatrč Chaloupka) Kohout, erotické služby s.r.o. v podání Studia Hamlet Železný Brod (Zdislava Bohuslavová a Standa Chatrč Chaloupka) Modelka XXL v podání Blanky Bartošové z Docela malého divadelního souboru Nové Město pod Smrkem Cigára v podání Jiřího Krasla z Lučanského spolku divadelního L.S.D. 


22,00 Noční zábava – prohlídka divadla, divadelní hantýrka 


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace):
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): 722 793 091logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
na_dren.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
classic.jpg
a2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
diva baze-LOGO2_bila na pruhlednem (na cerne pozadi).png
Kam po česku.jpg
co_kdy_kde.jpg
logo_2.jpg