Krušnohorské divadlo Teplice

Krušnohorské divadlo Teplice

21.11.2015 od 17:00 do 19:00

Krušnohorské divadlo Teplice

Placené (od 11 Kč), Dílny, workshopy a interaktivní programy, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity)

U Císařských lázní 4

Teplice

Webové stránky
Facebook

III. TEPLICKÁ NOC DIVADEL 21. 11. 2015 


17:00 Režisér Hereckého studia DK Teplice Jaroslav Hunka vás zve na divadelní workshop v prostorách Krušnohorského divadla Teplice. 

Nabízí vám základy herecké průpravy a jevištní mluvy. Přijďte si vyzkoušet, jaké to je, stát v kostýmu na prknech Velkého sálu Krušnohorského divadla. IMPROVIZACE se stále zřetelněji stává samostatnou disciplínou, někdy s dramatickým záměrem, ale častěji jako komediální žánr. V této formě herci vytvářejí dialogy a akce skrze aktuální hru. Herecká improvizace navozuje podnětný tvůrčí stav, kdy nemám k dispozici zafixovaný výsledný tvar, jako jistou záruku hereckého (řečnického) výkonu. V této situaci vzniká psychický stav, kdy se mísí pochybnosti a tréma, zda obstojím se sebedůvěrou v technickou vybavenost a fantazijní pohotovost. 

Zaměření: Naučit se vnímat ostatní partnery na jevišti, spolupracovat, vnímat víc věcí na jednou, soustředění se na tvůrčí myšlení, na přijímání rámců hereckých partnerů a na energii a disciplínu. 

Předpoklady: Chuť a ochota pracovat na sobě i ve skupině, pohodlný oděv. 

Vstupné veřejnost 50,- Kč


Rezervace a další informace na , 773 947 374


logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
na_dren.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
classic.jpg
a2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
diva baze-LOGO2_bila na pruhlednem (na cerne pozadi).png
Kam po česku.jpg
co_kdy_kde.jpg
logo_2.jpg