Divadlo loutek Ostrava

Divadlo loutek Ostrava

21.11.2015 od 19:00 - 14.11.2015 do 23:59

Divadlo loutek Ostrava

Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Přednášky a edukativní/populárně-naučné programy

Pivovarská 3164/15

Ostrava

www.dlo-ostrava.cz

Facebook

Od divadla k divadlu II. 


Víte, kde dříve byly scény vašich oblíbených ostravských divadel? Kde hráli Bezruči? Odkud přišla Komorní scéna Aréna do nových prostor? Nechodili jsme jako malé děti do Divadla loutek někam jinam než dnes? A existovalo vůbec Národní divadlo moravskoslezské? Na všechny otázky odpovíme při noční divadelní pouti s historikem Martinem Strakošem


Do Noci divadel 2015 se opět zapojila všechna ostravská profesionální divadla – Národní divadlo moravskoslezské, Divadlo Petra Bezruče, Komorní scéna Aréna a Divadlo loutek Ostrava Divadla pro vás opět vytvořila společný program. Noční pouť podzimní Ostravou se tentokrát bude konat s historikem Martinem Strakošem! Ten nás provede po místech, ve kterých dříve působila naše ostravská divadla. U jednotlivých zastavení se dovíme nejen něco o historii dané budovy, ale zároveň také odhalíme pamětní desky vznikající v upomínku na dřívější divadelní minulost místa. Pamětní cedule vznikají ve spolupráci s okrašlovacím spolkem Za krásnou Ostravu. A co víc, třeba se nám vzpomínkou podaří vyvolat ducha dávnějších dob a objeví se mezi námi herci jednotlivých scén. 


Milí poutníci, naše putování bude mít protentokráte omezenou kapacitu místProto si prosím svá místa včas rezervujte prostřednictvím rezervačního formuláře na www.ndm.cz → záložka NDM EXTRA → NOC DIVADEL → REZERVACE Budou se konat dvě divadelní procházky za sebou. Začátek procházek je v 19.00 a ve 21.30 hodin u Domu kultury města Ostravy! 
logo_idu_b.png
mk.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
na_dren.jpg
EUTN2.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
NMS-logo03_NEG (1).png
classic.jpg
a2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg
dn.jpg
brnojpg.jpg
diva baze-LOGO2_bila na pruhlednem (na cerne pozadi).png
Kam po česku.jpg
co_kdy_kde.jpg
logo_2.jpg